To nie Zachód tylko Gdynia! Ten widok przeraził mieszkańców

To nie Zachód tylko Gdynia! Ten widok przeraził mieszkańców

Zobacz także:

Imigranci we Włoszech próbowali zatrzymać polskie auto. To nie mogło inaczej się skończyć! [WIDEO]
Imigranci we Włoszech próbowali zatrzymać polskie...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Polska jest jednym z niewielu krajów w Unii Europejskiej, który jeszcze broni się przed napływem imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Kwestia uchodźców jest tak często poruszana w naszym kraju, że nie dziwi reakcja mieszkańców Gdyni po tym co zobaczyli.

 

Tłum czarnoskórych wybiegł ze statku. Gdynianie do tego stopnia byli przerażeni, że zaalarmowali służby i lokalne media. 

 

Wszystko zaczęło się, gdy do portu przybił prom. Z jego pokładu wyszedł tłum czarnoskórych i w tłumie ruszył w kierunku miasta. To właśnie ten widok sprawił, że zaalarmowano między innymi portal trojmiasto.pl. Mieszkańcy nie byli pewni czy to turyści, czy może tym razem Polska stała się nowym przylądkiem dla nielegalnych imigrantów.

 

Na szczęście okazało się, że to zwykli turyści. Jednak to co zrobili przerażeni mieszkańcy obróciło się przeciwko nim. W internecie zawrzało. Zostali zaatakowani oraz oskarżeni o rasizm. 

 

– Ludzie puknijcie się w główki bo robicie z tego kraju pośmiewisko i skansen jak z głębokiej komuny. Buraki bez szkoły. Plebs – skomentował jeden z internautów. – Pisowskie trole czy tak ciężko jest przewidzieć, że taka ksenofobiczna izolacja kraju sprowadzi nas do czasów neandertalczyków – dodał kolejny.

 

Stajemy jednak po stronie mieszkańców, którzy zaalarmowali media. W dobie tylu zamachów na Zachodzie nie dziwi taka reakcja. Polska wciąż pozostaje zieloną wyspą na mapie ataków terrorystycznych i jak widać naszym rodakom zależy aby tak zostało. Każdy kto w tej kwestii myli tolerancję ze zwykłym dbaniem o bezpieczeństwo własne i swoich rodzin, powinien się zdrowo puknąć w czoło.

 

źródło: trojmiasto.pl/Pikio

ZAMKNIJ