Wayne Rooney aresztowany! Nie uwierzycie co zrobił!

Wayne Rooney aresztowany! Nie uwierzycie co zrobił!

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....
Ciężkie dni byłego reprezentanta Anglii Wayne'a Rooneya. Piłkarz został aresztowany i to nie byle za co! Mogło by się wydawać, że sportowiec jego klasy w życiu nie dopuści się czegoś tak obrzydliwego... a jednak stało się.

 

Znany piłkarz został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. yły kapitan reprezentacji Anglii, Wayne Rooney, został zatrzymany przez policję w pobliżu swojej posiadłości w Cheshire (hrabstwo ceremonialne w zachodniej Anglii - przyp. red.) - podaje "Daily Mail".

 

Brytyjska bulwarówka podkreśla, że żona Rooneya - Coleen- razem z dziećmi pary przebywa aktualnie na wakacjach na słonecznej Majorce na Balearach.

 

31-letni "Wazza" rozegrał w reprezentacji Anglii 119 meczów, w których strzelił 53 gole - jest najlepszym strzelcem w historii angielskiej kadry. Kilka dni temu ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej. 9 lipca 2017 r. - po 13 latach - ponownie podpisał kontrakt z Evertonem, przechodząc z Manchesteru United.

 

Gazeta dowiedziała się, że zawodnik Evertonu wracał po nocy spędzonej poza domem, kiedy zatrzymał go patrol policji. Gwiazdor futbolu został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu!

 

wp.pl

ZAMKNIJ