Wrzask liberalnej opozycji. Wałęsa traci honorowe obywatelstwo!

Wrzask liberalnej opozycji. Wałęsa traci honorowe obywatelstwo!

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Legenda Lecha Wałęsy została już niemal ostatecznie obalona. Na bohatera starają się go kreować już tylko politycy tzw. totalnej opozycji i media antyrządowe.

 

Ciągle na jaw wychodzą nowe, pogrążające Wałęsę fakty, a to, że przez lata kłamał zarzekając się, że nie współpracował SB, zostało już ostatecznie udowodnione. Jakby tego było mało, teraz były prezydent dostanie za swoje od samorządów.

 

Lech Wałęsa jest honorowym obywatelem wielu miast w Polsce, m.in. znanego jako miasto lotnicze Mielca na zachodnim Podkarpaciu. Tamtejsi samorządowcy noszą się z zamiarem pozbawienia „legendę Solidarności” honorowego obywatelstwa miasta.

 

– To więcej niż pewne – Lech Wałęsa straci honorowe obywatelstwo Mielca – przekazał w grupie Mieleckie Sprawy Paweł Galek, podkarpacki dziennikarz „Super Nowości”. Oczywiście wiąże się to z niemałym oburzeniem w lokalnych środowiskach bliskich liberalnej opozycji. W Mielcu działa m.in. garstka osób reprezentujących tzw. Komitet Obrony Demokracji oraz młodzieżówka PO, co jakiś czas zmieniająca szyld.

 

Mielec to stolica polskiego lotnictwa i urocze miasto powiatowe w województwie podkarpackim. Historia tamtejszych zakładów lotniczych sięga czasów twardych rządów marszałka Piłsudskiego. Dziś flagowym mieleckim produktem są słynne na całym świecie śmigłowce Black Hawk.

ZAMKNIJ