Brawo Polacy! GIGANTYCZNY sukces naszych studentów! nie mieli sobie równych (FOTO)

Zaprojektowali, skonstruowali, wystartowali w międzynarodowych zawodach i... wygrali. Wielki sukces świętują studenci Politechniki Wrocławskiej, twórcy elektrycznego motocykla, który w tegorocznym Smart Moto Challenge w Barcelonie był zdecydowanie najlepszy.

Brawo Polacy! GIGANTYCZNY sukces naszych studentów! nie mieli sobie równych (FOTO)

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych pokonało w Hiszpanii miedzy innymi zespoły z Rosji i Ukrainy. Lider projektu, Paweł Stabla dba też o to, by jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu tej wyjątkowej maszyny:

 

-Nawiązaliśmy kontakt z artystą wrocławskim, L.U.C- iem. Jest zainteresowany wsparciem nas. Głównie w sensie promocyjnym, np. przejazdy na naszym motocyklu, żeby pokazać ludziom, że dzieją się takie rzeczy, że studenci pracują nad czymś ciekawym.

 

Zwycięski motocykl - Lem Falcon waży 92 kilogramy i może rozpędzić się do 130 km na godzinę. Nad budową pracowała 30-osobowa grupa. Talent inżynierski, kreatywność i determinacja - wylicza Zbigniew Żelazny, prezes Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych. Sam dowiedział się o sukcesie swoich podopiecznych w wyjątkowym momencie:

 

-Dowiedziałem się dosłownie kilka minut przed przysięgą małżeńską, dostałem smsa od Wojtka i od Pawła o treści: misja wykonana: wygraliśmy wszystkie możliwe konkurencje. Po prostu miód na moje uszy.

 

 

wRealu24.pl

ZAMKNIJ