WOJNA DOMOWA w Niemczech! Dantejskie sceny na ulicach miast! (18+)

Choć dla wielu słowa "wojna domowa" mogą okazać się grubą przesadą to zapewne po przeczytaniu tekstu jaki pojawił się na stronie jarek-kefir.org - w większości zmieni się ten pogląd. W kilku dosadnych słowach opisana przerażająca sytuacja z imigrantami w roli głównej. Tylko dla osób powyżej 18 roku życia!

WOJNA DOMOWA w Niemczech! Dantejskie sceny na ulicach miast! (18+)

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Niemcy powoli zaczynają przypominać strefę wojny. Hordy islamistów wałęsają się po dzielnicach i ulicach bez celu i zajęcia. Nie pracują, bo powiedzmy sobie to uczciwie – większość tych ludzi nie nadaje się do pracy. Więc nic dziwnego, że po grupowych obrabowywaniach sklepów z zapasów alkoholi, po zakupie narkotyków, popełniają liczne, w tym brutalne przestępstwa.

 

Islam nie jest religią. Jest to wzięty ze średniowiecza system niewolniczy. Jego kluczowymi elementami są m.in.: pedofilia, gwałty, kazirodztwo, homoseksualizm, zoofilia. Czy mam podstawy by wypowiadać takie słowa? Wymienię to w punktach:

 

-pedofilia. Pedofilem i jednocześnie gwałcicielem był prorok islamu, Mahomet. W islamie normą są śluby nawet z 6 letnimi dziećmi. Normą jest ogólnie wszystko to, co u nas było normą w głębokim średniowieczu albo jeszcze wcześniej. A więc np wydawanie córek za określonych mężczyzn, bez pytania tych córek ich o zgodę.

 

-gwałty. Furorę w Europie robi film o muzułmaninie, który ma spuchnięte jądra i „wariuje” od braku seksu. Ich (neuro)biologia jest inna niż nasza. Są oni znacznie bardziej niestabilni emocjonalnie, bardziej agresywni i brutalni, i znacznie bardziej popędliwi. To są oczywiście bardzo eufemistyczne słowa. Nie mogę napisać co myślę naprawdę, bo pójdę do więzienia – taką mamy lewicowo-liberalną demokrację. Nie mogę napisać swoich poglądów na swojej stronie, ponieważ przyjdzie unijne gestapo i w imię tolerancji spałuje mnie a potem uwięzi.

 

Arabowie rzeczywiście wariują po kilku tygodniach bez seksu. Więc gwałcą wszystko co ma przysłowiową dziurę. W krajach arabskich pomimo istnienia burek, jest największy współczynnik gwałtów na świecie. De facto w krajach arabskich gwałt jest w 100% legalny. Tak, dobrze czytasz – gwałt jest tam legalny! Bo kobieta musi mieć kilku męskich świadków by udowodnić winę gwałciciela, a to się nie zdarza nigdy. W przeciwnym wypadku to kobieta jest karana za gwałt, a nie sprawca. Czy rozumiecie, jak wielkie kuriozum to jest?

 

-kazirodztwo – nie jest żadnym problemem w islamie;

 

-homoseksualizm. Tu jest jedna wielka konserwatywna dulszczyzna. Nawet to co znamy z naszego katolickiego podwórka nie dorównuje temu choćby w jednym procencie. Z jednej strony koran zabrania homoseksualizmu. Z drugiej strony, funkcjonuje w krajach islamskich funkcja „męskiej, homoseksualnej prostytutki„. Co ciekawe, bywa, że np mułła Kairu czy dowolnego innego miasta, ogłasza coś w stylu: „allah ma przez najbliższy tydzień dużo spraw w „niebie”, nie będzie za dużo widział co się dzieje na Ziemi, tej Ziemi, więc ogłaszam tygodniową dyspensę na grzechy homoseksualizmu„. I wtedy w całym wielomilionowym Kairze trwa jedna wielka, homoseksualna orgia. Tajemnicą poliszynela jest, że wielu arabów ma skłonności homoseksualne.

 

...CZYTAJ WIĘCEJ...

 

ZAMKNIJ