Marcin Głowacki, mistrz świata w stuncie motocyklowym chciał pomóc chorej dziewczynce...został ukarany mandatem.

W Ząbkowicach Śląskich podczas imprezy charytatywnej doszło do kuriozalnej sytuacji. Marcin Głowacki za wykonanie swojego pokazu otrzymał...mandat.

Marcin Głowacki, mistrz świata w stuncie motocyklowym chciał pomóc chorej dziewczynce...został ukarany mandatem.

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

 Parę dni temu w Ząbkowicach Śląskich została zorganizowana impreza charytatywna dla małej Tosi. Malutka urodziła się w październiku 2016 roku. Choruje na rzadką i poważną wadę serca. Zdiagnozowano u niej m. in. Tetralogię Fallota, atrezję tętnicy płucnej i pnia płucnego.

 

Ratunkiem dla dziewczynki jest specjalistyczna operacja w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Rzymie, której koszt wynosi ponad 100 tysięcy złotych. Zabieg ten musi zostać wykonany przed skończeniem przez dziewczynkę roku. W przeciwnym razie ryzyko nadciśnienia wykluczy możliwość usunięcia wady serca.

 

W mieście zorganizowano imprezę charytatywną, na której zbierano pieniądze na operacje dla małej Tosi. Do akcji przyłączył się Marcin Głowacki mistrz świata w stuncie motocyklowym. Podczas pokazu policja ukarała mistrza mandatem wysokości 1000 zł i 7 punktami karnymi...za puszczanie kierownicy.

 

Nie chciałbym już dalej roztrząsać tej sprawy. Tylko skupić się na tym, co było celem, czyli zbiórce pieniędzy dla Tosi” - mówi Głowacki

 

Policjanci zwrócili także uwagę na przerobiony motocykl Głowackiego który po przeróbkach nie posiada reflektorów, lusterek oraz kierunkowskazów.

 

Już dziś wieczorem Marcin Głowacki zapowiedział kolejny pokaz swoich umiejętności, podczas, którego ponownie zbierane będą pieniądze na operacje małej Tosi. Zebrano już 50 tys. zł. Nadal potrzebne jest kolejne 50 tys. zł.

 

Pokaz umiejętność będzie można zobaczyć na kanale Głowackiego na Facebooku o godzinie 18 – tej.

 

W piątek zakładam sprawę o odwołanie, ponieważ moim zdaniem funkcjonariusz przekroczył swoje uprawnienia. Ciężko będzie sądzić się przeciwko policjantowi, ale mam wsparcie od dwóch radców prawnych” - dodaje Głowacki.

 

Stunt motocyklowy - Stunt Riding (ang. motorcycle stuntsmotorcycle stunt ridingmotorcycle freestyle) - wyczyn kaskaderski na motocyklu lub sposób prowadzenia motocykla polegający zazwyczaj na popisowej jeździe na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji.

wRealu24.pl 

ZAMKNIJ