BEZ CENZURY w TVP o islamie! Shaded, Wroński, Targalski i Gmyz wprost roznoszą tę ideologię! (Video)

Brawo TVP! Od dwóch lat Telewizja Publiczna raczej odpycha swoim przekazem i jakością, ale to im wyszło genialnie. Odnośnie islamu powiedzieli całą prawdę.

BEZ CENZURY w TVP o islamie! Shaded, Wroński, Targalski i Gmyz wprost roznoszą tę ideologię! (Video)

Zobacz także:

Polacy! Do BRONI! Konieczny dostęp do broni palnej NATYCHMIAST! Idą bardzo ciężkie czasy! (Video)
Polacy! Do BRONI! Konieczny dostęp do broni palnej...
Kowalski & Rola BEZ CENZURY gaszą islam, "korytarze humanitarne", unijną poprawność i piątą kolumnę w KK! (Video)
Kowalski & Rola BEZ CENZURY gaszą islam, "korytarze...
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Do studia TVP Michał Rachoń zaprosił Miriam Shaded - prezes fundacji Estera, Piotra Wrońskiego - dziennikarza wRealu24.pl, byłego pułkownika wywiadu, Jerzego Targalskiego - politologa, publicystę i Cezarego Gmyza - korespondenta TVP w Niemczech. Dyskusja była szczera, aż do bólu. Bez idiotycznej poprawności politycznej.

 

"Widzimy jej konsekwencje. Widać, że dzieci muzułmanów są kształtowane w ten sposób, żeby się nie asymilowały, gardziły społeczeństwem zachodnim. Widzimy konsekwencje. To jest ewidentny przekaz koranu, żeby nas mordować, podrzynać gardła – opowiadała. – Nie istnieje islam pokojowy. 61 proc. wersetów w koranie jest skierowanych wobec niewiernych, jak postępować z nimi. To nie jest religia, to ideologia polityczna" - powiedziała mocno Miriam Shaded.

 

Cezary Gmyz również poleciał genialnie:

 

"Niemcy zmieniają zdanie (do przyjmowania uchodźców – red.) po zamachu na jarmark bożonarodzeniowy. Rozpoczęli niewypowiedzianą wojnę z terrorem. Nie ma ani jednego tygodnia, żeby nie było zatrzymań, przeszukań. Udaje się na razie uniknąć kolejnych zamachów. Terroryzm islamski jest w interesie Rosjan. Przypomnijmy sobie zamach na Jana Pawła II wykonany przez tureckiego radykała" - powiedział ostro dziennikarz.

 

Wspaniałego porównania użył nasz redakcyjny kolega, czyli Piotr Wroński:

 

"Biblia jest podstawą Europy, mówię to jako osoba, która nie jest członkiem żadnego Kościoła. Koran jest dziełem szatana. Jeżeli oni (społeczeństwa zachodnie – red.) wolą szatański Koran od Biblii, na której się wychowali, to nie dziwmy się. Oni pewnie na mnie teraz rzucają fatwę, ale tu publicznie rzucam fatwę, to jest nasz dom, niech oni piją taką herbatę, jaką my pijemy" - powiedział Wroński.

 

"Trzeba tę rolę, którą Władimir Putin chce rozgrywać, fałszywego obrońcy tradycji łacińskiej, wyeliminować. To polska powinna stać się przywódcą frontu obrony cywilizacji łacińskie" - powiedział zaś Targalski.

 

Shaded powiedziała coś o czym mówimy od lat, czyli inwigilacja islamistów, którzy już mieszkają w Polsce. Islam jako zbrodnicza doktryna polityczna nie ma żadnych zasad, żadnych obyczajów. islamiści są zakodowani na zabijanie.

 

"Mamy tutaj w Polsce związki wyznaniowe, które wzorują się na Mahomecie. A on był mordercą, rozbójnikiem i pedofilem" - powiedziała szczerze Miriam Shaded. BRAWO!

 

Całość nagrania z debaty TVP o zbrodniczej ideologii jaką jest islam:

Zobacz również:

wRealu24.pl

ZAMKNIJ