Gdy uderzą w Polskę - zostaną zmiażdżeni!

Prasa francuska, w tym między innymi dziennik "Le Figaro", opisały sprawę terrorysty z Luwru. Można tam znaleźć wątki świadczące o powiązaniu zamachowca z Polską. Całe szczęście służby wzięły się ostro do pracy, ale trzeba przyznać, że takie informacje są bardzo niepokojące. Jaki wniosek? Nasz kraj może być zagrożony.

Gdy uderzą w Polskę - zostaną zmiażdżeni!

Zobacz także:

Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z monitoringu!
Oto gwałciciele z Rimini! Wyciekło nagranie z...
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia. Odpowiada na zarzuty!
Lewandowska zmuszona do przerwana milczenia....

Terrorysta usiłujący wymordować ludzi w Luwrze we Francji na chwilę przed atakiem wysłał do swojego znajomego z Polski 5 tysięcy euro. w dwóch transzach. Przelewy zrealizowano kolejno 31 stycznia i 1 lutego. 

 

Nasze służby zlokalizowały mężczyznę, który otrzymał ten niemały "datek", jednak istnieją uzasadnione obawy, że pieniądze mogły trafić przypuszczalnie do jakiejś komórki terrorystycznej, która niepostrzeżenie rozwija się na terenie naszego kraju. Po co ? Dla przeprowadzenia kolejnego ataku?  Teraz trwa prawdziwa walka z czasem.  A nasze służby muszą wiele pracy wykonać aby sprawę zakończyć dla nas pomyślnie. 

 

Egipcjanin, który próbował mordować turystów w Luwrze, został postrzelony przez francuskiego żołnierza. Jego motywem była zemsta za francuską interwencję w Syrii.

 

Ale jak to się ma do Polski? W naszym kraju panuje ogólna niechęć do przyjmowania islamistów, chociażby przez wzgląd na fakt tego co się dzieje na zachodzie. Coraz więcej młodych ludzi deklaruje chęć obrony własnej ojczyzny w przypadku realnego zagrożenia. Wiadomo: słowa, słowami, ale mimo wszystko należy przyznać, że przez takie postawy buduje się w Polsce dość mocny front patriotyczny. Zapewne część z internetowych klikaczy nie podjęła by walki tak jak to deklarują na różnego rodzaju forach i mediach społecznościowych i najchętniej schowała by się pod maminą spódnicą. Są na szczęście i tacy którzy słów na wiatr nie rzucają.

 

Co dalej... Każda próba ataku islamistów na Polskę spotka się z natychmiastową reakcją. Śmiemy przypuszczać, że w Warszawie nie malowano by kredą... Inna sprawa - miejmy nadzieję, że nigdy nie zostaniemy postawieni przed wyborem: kreda czy "kosa"? A jeżeli jednak będziemy do tego zmuszeni, to przynajmniej w naszym kraju sklepy oferujące w sprzedaży kredki na pewno się specjalnie nie dorobią. I chwała nam za to! 

 

Przykład? Sytuacja z Ełku. Reszta pozostaje milczeniem...

 

ISIS powinno się na prawdę dobrze zastanowić zanim przypnie pinezkę na którymś z miast polskich. Tak jak szybko tu wejdą, tak jeszcze szybciej wylecą - głęboko w to wierzę.

 

Na koniec parę słów od autora. Patriotyzm to nie koszulki z Pileckim czy wymachiwanie flagą. Patriotyzm to wychowanie, postępowanie, zasady, znajomość wartości polskich i polskiej historii. To nie nienawiść, ksenofobizm i obrażanie ludzi o odmiennym kolorze skóry. We wszystkim trzeba znać jakiś umiar. Co nas obchodzą inne narody? Skoro... TU JEST POLSKA.

 

Magdalena Derucka - wRealu24.pl

 

zainspirowana tekstem ze strony: http://dziennikarstwoobywatelskie.salon24.pl

 

Zobacz także:

Zobacz również:

 

ZAMKNIJ